23 września 2022 r. Wójt Mariusz Korzeniewski uczestniczył w otwarciu drogi wojewódzkiej Topczewo - Bielsk Podlaski. Remont był możliwy dzięki zmianie z drogi powiatowej na wojewódzką. Wykonana została nowa nawierzchnia, poszerzono pas drogowy, wymieniono przepusty oraz oczyszczono rowy. Koszt wyniósł ponad 17 mln. zł. W symbolicznym przecięciu wstęgi udział wzięli: Marek Malinowski – członek zarządu województwa podlaskiego, Mariusz Nahajewski – dyrektor Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich, Mariusz Korzeniewski - Wójt Gminy Wyszki, Tadeusz Wielanowski – Zastępca Wójta, Zofia Oksiuta – Przewodnicząca Rady Gminy Wyszki, Raisa Rajecka –Wójt Gminy Bielsk Podlaski, Stanisław Olszewski - Przewodniczący Rady Gminy Bielsk Podlaski, Władysław Jagiełło – były radny powiatowy oraz Jerzy Onacik- sołtys Augustowa.