nnnnW dniu 2 września 2022 r. Gmina Wyszki zakończyła realizację zadania pn. Zakup i instalacja masztu i flagi przed Urzędem Gminy w Wyszkach” w ramach projektu „Pod biało – czerwoną” pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Koszt całego przedsięwzięcia wyniósł 8 000,00 zł, co stanowiło sto procent dotacji. Dzięki realizacji zadania na placu pod Urzędem Gminy w Wyszkach stanął nowy maszt wraz z flagą. Stanowi on symbol jedności kraju i jego mieszkańców. Jednym z głównych założeń projektu było godne upamiętnienie zwycięstwa wojsk Rzeczypospolitej nad armią bolszewicką w Bitwie Warszawskiej 1920 roku. Umieszczenie flagi na maszcie w centrum gminy, na placu przed budynkiem urzędu, to dowód na to jak ważne są symbole narodowe w życiu społeczności lokalnej oraz wszystkich Polaków.