SPOTKANIE INFORMACYJNE  -   FARMA WIATROWO – FOTOWOLTAICZNA WYSZKI

21 maja 2024r. w Gminnym Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Wyszkach odbyło się spotkanie informacyjne „FARMA WIATROWO-FOTOWOLTAICZNA WYSZKI” zorganizowane przez firmę Green Bear Corporation Poland Sp. z o.o. w Warszawie. Na spotkaniu przedstawione zostały plany lokalizacyjne przedsięwzięcia, planowany harmonogram realizacji, rozwiązania technologiczne oraz zmiany przestrzenne, a także zostały przedstawione utrudnienia i korzyści płynące z realizacji i eksploatacji takiej inwestycji dla lokalnych mieszkańców oraz gminy. Na zakończenie spotkania mieszkańcy gminy oraz pozostali zainteresowani zabrali głos na temat inwestycji dotyczących odnawialnych źródeł energii, farmy wiatrowo-fotowoltaicznej Wyszki.