W sobotę 19 czerwca 2021 roku zawodnicy PODLASKIEGO KLUBU SPORTOWEGO „NA SZCZYT” SHINKYOKUSHIN KARATE uczestniczyli w cyklicznym,  bardzo prestiżowym Ogólnopolskim Turnieju Karate - Kata & Kumite BOSHIDO-CUP 2021 w STARACHOWICACH zorganizowanym przez SENSHI STARACHOWICKI KLUB KARATE KYOKUSHIN.

W turnieju wystartowało ponad 260 zawodników w konkurencji KUMITE oraz 120 w konkurencji KATA z 21 klubów z całej Polski.

Z oddziału WYSZKI miejsca na podium w kategorii KUMITE ( walki )  zajęli :

2 m-sce PATRYK NIEWIŃSKI

2 m-sce WOJCIECH KARPIESIUK

3 m-sce KACPER MŁODZIANOWSKI

3 m-sce GABRIEL LULEWICZ

3 m-sce MAGDALENA SIELEWOŃCZUK

Zawodników do turnieju przygotował sensei Marcin Siegieńczuk 3 DAN oraz senpai Gabriela Skwiot 1 KYU.

Udział zawodników w turnieju został sfinansowany przez BANK SPÓŁDZIELCZY W BRAŃSKU, natomiast bezpieczny dojazd do Starachowic i z powrotem został w całości sfinansowany przez GMINĘ WYSZKI dzięki zaangażowaniu oraz przychylności PANA WÓJTA GMINY WYSZKI MARIUSZA KORZENIEWSKIEGO.

Tekst i zdjęcia Podlaski Klub Sportowy  Na Szczyt