W 2020 roku 14 par z terenu Gminy Wyszki obchodziło 50 – lecie pożycia małżeńskiego. Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną uroczystość odbyła się 29 czerwca bieżącego roku.

W tym dniu Wójt Gminy Wyszki Pan Mariusz Korzeniewski odznaczył Jubilatów medalami   przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Złożył najserdeczniejsze życzenia zdrowia, miłości, opieki najbliższych oraz jeszcze wielu lat wspólnego życia.

Przybyłym parom wręczono pamiątkowe dyplomy i kwiaty. W uroczystości uczestniczyli   Sekretarz Gminy Pan Tadeusz Wielanowski, Skarbnik Gminy Pani Teresa Falkowska, z-ca Kierownika USC Pan Andrzej Niewiński, Dyrektor GCBK Pan Marek Jarosz, który uświetnił uroczystość oprawą muzyczną.

Lampką szampana wzniesiono toast za pomyślność Jubilatów. Były gratulacje, życzenia oraz pamiątkowe zdjęcia. Spotkanie odbyło się w serdecznej atmosferze przy wspólnym poczęstunku, było okazją do wspomnień minionych lat.

Złote Gody świętowali:

Tamara i Miron Antoniuk