foto skwerek

W dniu 28 marca 2022 roku w Urzędzie Gminy Wyszki została podpisana umowa na realizację zadania pn. Uporządkowanie i zagospodarowanie przestrzeni centrum miejscowości Wyszki w celu nadania jej funkcji kulturalnej, społecznej oraz estetycznej, współfinansowanego w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Typ projektu nr 9 (Rewitalizacja małej skali), OŚ VIII: Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej, Działanie 8.6: Inwestycje na rzecz rozwoju lokalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020. Wykonawcą zadania jest Zakład Usługowo Handlowy Dom- Bud Janusz Dworakowski z siedzibą w Łapach, ul. Spółdzielcza 7/18. Przekazanie placu budowy nastąpiło w dniu 30 marca 2022r. Zakończenie prac zgodnie z umową nastąpi 31 sierpnia 2022 r.